Samoinstalační klimatizace REMKO

Samoinstalační klimatizace jsou raritou mezi nástěnnými klimatizacemi. Největší výhodou je jejich jednoduchá montáž, kterou je bez problémů schopen provést  i naprostý laik. Tyto samoinstalační klimatizace je možné dodat s potrubím v několika délkových provedeních, propojení obou jednotek je pak možné na vzdálenost od 2 do 10 metrů.

Vnější i vnitřní jednotka a hlavně propojovací potrubí jsou již z výroby naplněny chladivem (typ R410a). Klimatizaci tedy není nutné před spuštěním odvzdušňovat. Systémem rychlospojek propojíte potrubí s jednotkami tak, že nemůže dojít k úniku chladicího média, ani k zavzdušnění chladicího okruhu. Potřebná sada klíčů pro dotažení potrubí je součástí dodávky.


Split klimatizace REMKO mají kompresor na bázi inverteru - jednotka dle nastavené teploty řídí výkon kompresoru, který jede stále, ale na malý výkon. To je hlavní rozdíl oproti klasickým klimatizačním jednotkám, kde termostat sepne kompresor při zvýšení teploty, a po dosažení nastavené úrovně ho opět vypne. Tím se zbytečně namáhá kompresor, jehož rozběh navíc působí zvýšenou hlučnost a spotřebu elektřiny. Klimatizace s invertorem jsou o několik desítek procent úspornější a tišší, než klasické klimatizace.

Nejprodávanější samoinstalační klimatizace REMKO

Samoinstalační klimatizace REMKO

Značky
Řadit podle... Řadit podle...
Eprofi obchody