Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace je samostatný spotřebič, který je schopen udržovat v místnosti stálou teplotu a vlhkost. Většina námi nabízených typů klimatizace má digitální termostat, praktický ovládací panel a v neposlední řade i moderní design či dálkové ovládání. Tichý chod a šetrnost k životnímu prostředí jsou jen dalšími z výhod, které Vám přinášejí mobilní klimatizace - jednoduché řešení pro horké letní dny.

Všechny typy mobilních klimatizací vyžadují vyvedení teplého vzduchu ven mimo klimatizovanou místnost. To se provádí obvykle hadicí v délce 1,2 - 2m. Některé typy mobilních klimatizací obsahují jako příslušenství zúženou koncovku hadice, která umožňuje snadnější vyvedení pootevřeným oknem.

POZOR ! U všech modelů mobilní klimatizace je nutné vyvedení teplého vzduchu mimo klimatizovanou místnost a nutnost z jednotky vylévat v případě naplnění nádrže vodu (dražší typy řeší odpařováním automaticky) 

Jednotky se musí po jakémkoli transportu mobilní klimatizaci nechat odstát minimálně 6 hodin ve vertikální poloze. Nedodržení tohoto pravidla může vést k poškození, které je v servisu prokazatelné a na které se nevztahuje záruka.

Podkategorie
klimatizace DAITSU
Mobilní klimatizace DAITSU
zavřít

Značka Daitsu je na českém trhu zavedená a nabízí spolehlivé mobilní klimatizace za skvělou cenu.

Refredo Logo
Mobilní klimatizace REFREDO
zavřít

Značka Refredo, česká značka kvalitních výrobků.

Penta
Mobilní klimatizace G21 Envi
zavřít

Mobilní klimatizace G21 Envi - výkonné, tiché, ekologicky i ekonomicky nenáročné mobilní klimatizační jednotky s automatickým odpařováním kondenzátu

Sakura logo
Mobilní klimatizace SAKURA
zavřít

Mobilní klimatizace SAKURA - výkonné, tiché, ekologicky i ekonomicky nenáročné mobilní klimatizační jednotky s automatickým odpařováním kondenzátu

Klimatizace REMKO
Mobilní klimatizace REMKO
zavřít

Mobilní klimatizace německé značky REMKO vynikají velmi kvalitním dílenským zpracováním, díky čemuž se v těchto výrobcích snoubí vysoký chladicí výkon s tichým a spolehlivým chodem.

Dantherm logo
Mobilní klimatizace DANTHERM
zavřít

Průmyslové klimatizace Dantherm.

Příslušenství
Příslušenství
zavřít

Příslušenství a instalační materiál pro mobilní klimatizace.

Nejprodávanější mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace

Značky
Řadit podle... Řadit podle...
Eprofi obchody