Klimatizace do bytu i kanceláře MASTER

Ideální řešení klimatizace do bytu i kanceláře

Mobilní klimatizace značky MASTER vynikají nad ostatními zejména vysokými výkony. Výkon 14000 a 16000 BTU mají jako jediné na českém trhu, hodí se tedy jako klimatizace do bytu nebo kanceláře o větší výměře.

Mobilní klimatizace Master jsou jako jediné nově vybaveny také ionizérem vzduchu, který čistí vzduch od prachu, bakterií a spor plísní.

Klimatizace americké společnosti MCS, od roku 2011 prodávané pod značkou MASTER (dříve DESA), si získaly za 10 let prodeje v ČR výbornou reputaci díky spolehlivosti, jednoduché manipulaci a výkonům, které ostatní výrobci nenabízejí. Naši zákazníci nejčastěji kupují tyto mobilní klimatizace do bytů nebo rodinných domů, kanceláří a serveroven.  Díky modernímu designu neurazí ani v reprezentativním prostoru nebo restauraci.

Klimatizace MASTER jsou určeny především do větších prostor, kde by slabší jednotky s výkonem kolem 2kW neposkytovaly dostatečné chlazení.

Na výrobky MASTER poskytujeme na požádání slevy ! Garantujeme nejnižší cenu na českém internetu. Zavolejte nám na 739.469.906/8 nebo pište na info@eprofi.cz a domluvte si svou slevu s naším prodejcem!

Eprofi obchody